Parduodu
Skelbimų paieška

Ieškomi aktyvių pardavimų vadybininkai(-ės)

Skelbimo nr. 1728, įdėtas: 2010-10-18 · Perskaitė: 469

Skelbimas nebegalioja.

UAB FINVEGA – yra jauna ir ambicinga kompanija teikianti finansinio konsultavimo, draudimo, buhalterinės apskaitos ir kitas paslaugas. Ši kompanija nors ir jauna, tačiau subūrusi stiprų, savo srities specialistų kolektyvą. Esame įsitikinę, kad mūsų siūlomas bendradarbiavimas tikrai pasitarnaus Jums tvarkant tiek savo asmeninius, tiek Jūsų įmonės finansus. Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio aptarnavimą, išskirtinį dėmesį ir pagalbą, kuomet jos prireikia.

***

Šio skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs.Kiti skelbimai iš kategorijos "Buhalterių paslaugos"
greitosGreitos paskolos pas mus‎
Greitos paskolos internetu nuo 600-30000 €. Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų. Tai puiki galimybė gauti greitą finansinę pagalbą palankiomis sąlygomis. Daugiau informacijos:
kreditoKredito Siūlau 100% garantija
Jūs esate individualios, verslininkas, politikai ar verslininkas. Jums reikia finansavimo, paskolos ar aukštą pelningumo investicijas į įvairių interaktyvumo srityje. paštas:
buhalterinesBuhalterines paslaugos Klaipedoje - tarpera.lt
Kokybiškos ir patikimos buhalterinės paslaugos. Tarpera siūlo įvairias šios srities paslaugas: buhalterinė apskaita, įmonių steigimas (UAB, MB, IV), konsultavimas, apleistos buhalterijos
buhalterineBuhalterinė apskaita (buhalterinės paslaugos) - Justicija
Aukščiausios kokybės teisinės paslaugos, buhalterinė apskaita - tai, kuo kasdien įtikiname savo klientus. Ne žodžiais, o darbais įrodėme savo kompetenciją. Paslaugas teikiame jau daugiau nei
apskaitaApskaita lengvai
Buhalterines apskaitos įmonių bei su buhalterija susijusio darbo skelbimų

Kiti skelbimai...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.


  • Skelbimas įdėtas: 2010-10-18
  • Galioja: iki 2011-05-01


 


© parduoda.info - Skelbiu nemokamai
Reklamuotis nemokamai